KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15443264
nr 1544 3264
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerade, 1800-tal, Klosterinteriörer. Olja på pannå, 9x7, yttermått inklusive ram: 16x14 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:43:33
1.100 kr